
НУШ Тренажер з математики АССА Склад числа 2-10 1 клас Лариса Шевчук
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177312016
- +380 (66) 292-54-64
«Тренажер з математики. Склад числа» допоможе дитині освоїти базові поняття рахунку та відпрацювати навички до автоматизму. На 16 сторінках посібника представлені завдання різної складності. У зошиті багато предметних завдань, щоб полегшити розуміння матеріалу і навчити малюка рахувати, використовуються приклади з ілюстраціями. Вони дозволяють наочно пояснити розкладання чисел на складові.
Перші завдання з математики присвячені знайомству з поняттям складу числа на предметах. Дитині пропонується порахувати і розфарбувати предмети, які демонструють, на які складові можна розкласти число. Наступне завдання показує склад числа як суму окремих чисел. Далі представлені завдання на відпрацювання навичок, запам'ятовування і вміння використовувати знання на практиці.
У посібник пропонуються приклади, в яких необхідно обчислити кінцевий результат, вставити відсутню доданок, порівняти числа між собою. Для тренування уважності передбачені завдання «Знайди помилку»
Якщо ви ставите питанням: «як навчити дитину рахувати?», то тренажер з математики стане хорошим помічником в освоєнні даної теми. Для чисел від 2 до 5 завдання представлені на одній сторінці, для 6,7 і 8 - на двох. Склад чисел 9 і 10 займає по три сторінки.
Завдяки цьому тренажеру дитина:
повторить склад чисел від 2 до 10;
згадає про відмінність між числом і цифрою;
потренується утворювати число додаванням одиниці до попереднього і відніманням одиниці від наступного до нього числа;
удосконалить навик вибирати знак при порівнянні чисел.
Посібник з математики можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177312016 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2016 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Тренажер |
| Возраст | 6-7 рокiв |
| Серия | Нова школа |
| Автор | Шевчук Л.М |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х275 мм |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Краткое описание | «Тренажер з математики. Склад числа» допоможе дитині освоїти базові поняття рахунку та відпрацювати навички до автоматиз |
| Язык | українська |
- Цена: 45 ₴





