
Літературне джерельце: книжка для читання. 1 клас
100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660735767
- +380 (66) 292-54-64
Книжка "Літературне джерельце: книжка для читання. 1 клас" містить науково-пізнавальні, художні твори українських та зарубіжних авторів, казки, приказки, прислів’я, загадки на теми для додаткового читання, які відповідають вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з читання за редакцією О. Я. Савченко та Типовій освітній програмі для початкової школи за редакцією Р. Б. Шияна. Творчі й логічні завдання в кінці кожної теми допоможуть дітям краще зрозуміти прочитане.
Для учнів, учителів, батьків, вихователів, усіх, хто цікавиться питанням навчання, виховання і розвитку дітей.
-
відповідає програмі НУШ;
-
цікаві та різноманітні тексти;
-
розвиває навички свідомого і виразного читання;
-
формує моральні цінності та любов до рідного слова;
-
завдання для розвитку мислення та уяви;
-
зручна для використання вдома і в школі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660735767 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 112 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | книга для читання |
| Возраст | 1 клас |
| Автор | Кордуба Н. , Стрихар М. , Луб‘янецька А. |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | Книжка "Літературне джерельце: книжка для читання. 1 клас" містить науково-пізнавальні, художні твори українських та зар |
| Язык | українська |
- Цена: 100 ₴





