
Математичний літній зошит з 1 в 2 клас
105 ₴
- В наличии
- Код: 9789660730861
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У зошиті "Математичний літній зошит з 1 в 2 клас" запропоновано завдання навчального, розвивального та інформативного характеру. Вони допоможуть школярам оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений у першому класі матеріал та підготуватися до наступного навчального року. Завдання зошита розраховані на регулярну щоденну роботу впродовж усього літа. зошит призначений для дітей, що закінчили перший клас, та їхніх батьків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660730861 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Автор | Цибульская С |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Краткое описание | У зошиті "Математичний літній зошит з 1 в 2 клас" запропоновано завдання навчального, розвивального та інформативного ха |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 105 ₴










