
Я читаю і переказую тексти. Перше читання. 1 клас
38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669395665
- +380 (66) 292-54-64
Книга "Я читаю і переказую тексти. Перше читання. 1 клас" кращий подарунок першокласнику.
Кожна книга цієї серії допоможе Вашій дитині бути успішним першокласником або першокласницею. Він навчиться правильно розуміти слова і пропозиції, складати тексти і свідомо їх читати. Також книги допоможуть з легкістю і швидко вчити вірші, розвивати пам'ять, логічне мислення, увагу - все ті вміння і якості, в подальшому допоможуть дитині вчитися з радістю і стати компетентною людиною.
Також книги допоможуть з легкістю і швидко вчити вірші, розвивати пам'ять, логічне мислення, увагу - все ті вміння і якості, в подальшому допоможуть дитині вчитися з радістю і стати компетентною людиною.
-
формує навички усвідомленого читання та переказу текстів;
-
допомагає дитині виділяти головну думку та послідовність подій;
-
розвиває мовлення, пам’ять та логічне мислення;
-
завдання представлені у формі цікавих вправ і міні-завдань;
-
відповідає вимогам НУШ;
-
підходить для роботи у школі та вдома;
-
яскраве оформлення мотивує дитину до читання та переказу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669395665 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | книга |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова школа |
| Автор | Фiсiна А.А |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Торсiнг |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Краткое описание | Книга "Я читаю і переказую тексти. Перше читання. 1 клас" кращий подарунок першокласнику.Кожна книга цієї серії допоможе |
| Язык | українська |
- Цена: 38 ₴







