
Тренажер для списування слів, словосполучень і речень
45 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669396938
- +380 (66) 292-54-64
Книга "Тренажер для списування слів, словосполучень і речень" кращий подарунок першокласнику.
Якщо ви замислюєтеся про те, як навчити дитину писати красиво, при цьому не втомлюючи його, зверніть свою увагу на кумедні і корисні одночасно тренажери.
Дана книга актуальна як для батьків молодших школярів у яких склалася несприятлива ситуація з почерком після первинного ознайомлення з буквами, так і для батьків учнів середніх класів, що мають нерозбірливий почерк. Адже почерк впливає на успішність дитини. Матеріал посібника можна використовувати як для різних видів робіт на уроці, так і для самостійної роботи вдома в навчальний період або під час канікул.
Підібрані завдання відповідають програмам Нової української школи (НУШ).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669396938 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Прописи |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Фісіна А.О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Видавництво | Торсiнг |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Краткое описание | Книга "Тренажер для списування слів, словосполучень і речень" кращий подарунок першокласнику.Якщо ви замислюєтеся про те |
| Язык | українська |
- Цена: 45 ₴




