
Цікаві вправи та задачі Торсінг Математика 1 клас Пригоди вусатих і хвостатих
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175240946
- +380 (66) 292-54-64
Математика. 1 клас. Цікаві вправи та задачі. Пригоди вусатих і хвостатих.
Головні герої цієї книги - звірята-першокласники різних шкіл - навчаються, тренуються та змагаються між собою й пропонують школярам разом із ними поринути в пригоди. Тож, ваша дитина буде розв'язувати задачі, виконуватиме різноманітні вправи, відповідатиме на питання, для вирішення яких потрібна кмітливість, здатність знаходити оригінальні способи розв'язку. Завдання цього видання різні за складністю, цікаві за формою подачі та спрямовані на відпрацювання й закріплення здобутих під час навчання знань.
Вправи, побудовані у формі гри, зазвичай подобаються дітям: учні швидко пропонують рішення, а знайдені відповіді викликають у них захоплення й радість. Тож, дитина відпрацює основні теми з математики першого класу й отримає задоволення від навчання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 32 |
| Год издания | 2023 |
| Вес | 50 г |
| ISBN | 9786175240946 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Вправи і задачі |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Пригоди вусатих і хвостатих |
| Автор | Алліна О. Г |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Видавництво | Торсiнг |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Математика. 1 клас. Цікаві вправи та задачі. Пригоди вусатих і хвостатих.Головні герої цієї книги - звірята-першокласник |
| Язык | українська |
- Цена: 58 ₴




