
НУШ Каліграфічний зошит-шаблон Школа Стандартний розмір графічної сітки Бордовий
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789664292730
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Каліграфічний зошит-шаблон Стандартний розмір графічної сітки Бордовий
Загальновідомим є той факт, що процес опанування навичок письма, особливо на першому етапі, — нелегка праця для дитини шести-семи років. Надзвичайно важливим моментом стає вибір додаткового посібника для вироблення початкових графічних навичок, що враховує вікові фізіологічні та психологічні особливості дітей молодшого шкільного віку.
Ми пропонуємо графічний шаблон, що являє собою густу похилу сітку, кожна чарунка якої призначена для вписування в неї елемента цифри, букви або з’єднання. Працюючи за таким шаблоном, дитина легше і швидше навчиться дотримуватися правильного нахилу в процесі письма, однакової висоти і ширини букв, відстані між буквами, словами і реченнями.
НУШ Каліграфічний зошит-шаблон Школа Стандартний розмір графічної сітки Бордовий видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-273-0 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 12 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 17 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | В. Федієнко |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 7+ |
| Краткое описание | НУШ Каліграфічний зошит-шаблон Стандартний розмір графічної сітки БордовийЗагальновідомим є той факт, що процес опануван |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 170 х 1 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 35 ₴


