
НУШ Каліграфічний тренажер Школа Прописи-шаблон Синя графічна сітка Федієнко
70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-429-562-5
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Каліграфічний тренажер. Пропис-шаблон. Синій графічної сітки.
Завдяки використаному в зошиту унікальному запатентованому графічному шаблону — частій косій лінії — дитина зможе стандартизувати не тільки висоту, а й ширину — тобто пропорції літер та літерних елементів, навчиться дотримуватися однакового нахилу літер та відстані між словами.
Ретельно підібрані завдання на обведення та копіювання допоможуть відпрацювати різні види з'єднань для кожної літери.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-562-5 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Прописи |
| Возраст | 6+ |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Автор | В. Федієнко |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210 х 165 х 5 мм |
| Видавництво | Школа |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Краткое описание | НУШ Каліграфічний тренажер. Пропис-шаблон. Синій графічної сітки.Завдяки використаному в зошиту унікальному запатентован |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


