
НУШ Тренажер з навчання грамоти АССА Формування навичок читання Лариса Шевчук
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177385591
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Формування навичок читання — одна з основних складових навчання грамоти. Завдяки цьому тренажеру дитина ознайомиться з буквами українського алфавіту, засвоїть правила графічного оформлення, поступово навчиться читати слова і складати з них речення.
Завдяки цьому тренажеру дитина:
- вчить букви;
- оволодіває навичкою читання складів;
- тренується цілісно сприймати і читати слова;
- автоматизує вміння читати й аналізувати текст.
НУШ Тренажер з навчання грамоти АССА Формування навичок читання Лариса Шевчук видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177385591 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Л.М. Шевчук |
| Возраст | 6–7 років |
| Краткое описание | Формування навичок читання — одна з основних складових навчання грамоти. Завдяки цьому тренажеру дитина ознайомиться з б |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


