
НУШ Тренажер з математики АССА Знайомство з величинами 1 клас Тетяна Квартник
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177660322
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Що потрібно робити дітям, щоб навчитися виконувати всі дії з величинами автоматично? Тренуватися та ще раз тренуватися! Запропонуйте школярам цікаві та корисні вправи наших нових тренажерів «Знайомство з величинами» та «Дії з величинами».
Завдяки ним дитина познайомиться з одиницями вимірювання довжини, ваги, часу, вартості, об’єму, навчиться визначати час або вагу, вимірювати довжину, обчислювати вартість. Робота з тренажерами — це крок до практичного застосування знань і цікава розумова гімнастика для розвитку математичного мислення.
Завдання відповідають чинній програмі Нової української школи.
Тренажер з математики: Знайомство з величинами 1 клас можна використовувати як основний або додатковий дидактичний матеріал для роботи на уроках і вдома.
НУШ Тренажер з математики АССА Знайомство з величинами 1 клас Тетяна Квартник видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177660322 |
| Вес | 80 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 24 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Квартник Т.О |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 6-7 років |
| Краткое описание | Що потрібно робити дітям, щоб навчитися виконувати всі дії з величинами автоматично? Тренуватися та ще раз тренуватися |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


