
НУШ. Вирази. Обчислюю легко. 1 клас
115 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177385966
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зошит "Вирази. Обчислюю легко. 1 клас" відповідає чинній програмі Нової української школи, складен за Типовою освітньою програмою 2018 року і має чітку та оригінальну структуру. Його основна мета — навчити молодших школярів обчислювати вирази різних типів, виконувати математичні дії, логічно міркувати.
- Зошит містить завдання на лічбу та обчислення, графічні й логічні завдання, цікаві завдання на кмітливість.
- Зошит можна використовувати у поєднанні з будь-яким підручником математики як основний або додатковий дидактичний матеріал для роботи на уроках та вдома.
Зошит "Вирази. Обчислюю легко. 1 клас" це:
- 850 виразiв,
- алгоритми мiркувань,
- цiкавi завдання на кмiтливiсть.
Мотивуючі наліпки допоможуть налаштувати дитину на позитивний результат.
НУШ. Вирази. Обчислюю легко. 1 клас видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177385966 |
| Вес | 150 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевчук Л.М |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Зошит "Вирази. Обчислюю легко. 1 клас" відповідає чинній програмі Нової української школи, складен за Типовою освітньою |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 115 ₴


