
Техніка читання. Читаємо швидко по складах. 1 клас
35 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789662845112
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це видання допоможе дитині розвинути мовний апарат, позбавитися розповсюджених проблем при читанні: недочитування кінцівок слів, неуважність, невиразне читання. Дитина потренується вимовляти різні поєднання звуків, умітиме бачити помилки в тексті, звикне уважно читати текст, навчиться виразному читанню та дотриманню інтонаційних пауз.
Видання "Техніка читання. Читаємо швидко по складах. 1 клас" призначене для дітей молодшого шкільного віку.
Техніка читання. Читаємо швидко по складах. 1 клас видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845112 |
| Вес | 75 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Таровита І. О |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Це видання допоможе дитині розвинути мовний апарат, позбавитися розповсюджених проблем при читанні: недочитування кінців |
| Серия | Я відмінник |
| Тип | контроль знань |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


