
НУШ. Математика: Робочий зошит для 1 класу (частина 1) Гiсь
50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170927248
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Робочий зошит складений відповідно до нової програми з математики, поурочно узгоджений з підручником «Математика» для першого класу (авт. О. М. Гісь, І. В. Філяк). Робочий зошит сприяє формуванню загальноосвітніх умінь і навичок учнів, а також призначений для кращого засвоєння ними програмового матеріалу.
Зошит "НУШ. Математика: Робочий зошит для 1 класу (частина 1) Гiсь" складається з чотирьох частин, містить велику кількість завдань пізнавального та пошукового характеру, що активізує творчі здібності учнів.
Для учнів першого класу закладів загальної середньої освіти, гімназій, а також для вчителів, методистів і батьків.
НУШ. Математика: Робочий зошит для 1 класу (частина 1) Гiсь видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170927248 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16.5 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Гісь О. Філяк І. Зелінська М |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х235 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Робочий зошит складений відповідно до нової програми з математики, поурочно узгоджений з підручником «Математика» для пе |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


