
НУШ. Математика: Робочий зошит для 1 класу до підручника Скворцової (частина 2)
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-656-941-1
- +380 (66) 292-54-64
Робочий зошит «Казкова математика» для 1 класу розроблено відповідно до підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти «Математика» (автори С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко), схвалено для використання комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОНУ (лист ІМЗО від 03.08.2018 № 22.1/12-Г-665).
Зошит складається з двох частин: частина 1 – І семестр навчання, частина 2 – ІІ семестр навчання.
Зошит містить різноманітні завдання на узагальнення та закріплення математичних умінь і навичок, формування й розвиток в учнів логічного мислення; завдань творчого характеру. Крім того, у зошиті є посилання на відомі казки, герої яких допомагають учням впоратися з математичними вправами. Завдання мають ігрові моменти, відображають реальні життєві ситуації.
"НУШ. Математика: Робочий зошит для 1 класу до підручника Скворцової (частина 2)" містить велику кількість завдань пізнавального та пошукового характеру, що активізує творчі здібності учнів.
Для учнів першого класу закладів загальної середньої освіти, гімназій, а також для вчителів, методистів і батьків.
НУШ. Математика: Робочий зошит для 1 класу до підручника Скворцової (частина 2) видавництва Сиция можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Сиция |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-656-941-1 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Новікова Т.Г |
| Видавництво | Сиция |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Робочий зошит «Казкова математика» для 1 класу розроблено відповідно до підручника для 1 класу закладів загальної середн |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 95 ₴


