
Прописи Ранок 1 клас Частина 1 до букваря Вашуленка (2025 рік)
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170997395
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прописи «Ранок». 1 клас. Частина 1 (до Букваря М. Вашуленка, 2025 рік) – сучасний навчальний посібник для першокласників, створений відповідно до вимог НУШ.
Зошит допомагає дітям поступово опановувати навички письма, формувати правильний почерк, удосконалювати дрібну моторику та закріплювати знання, отримані на уроках читання й письма. Завдання підібрані у доступній та цікавій формі, що робить процес навчання легким і захопливим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 72 |
| Год издания | 2025 |
| Вес | 50 г |
| ISBN | 9786170997395 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Заїка А. М |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Посiбник «НУШ. Прописи 1 клас (до букваря Вашуленка) 1 частина українською» призначений для учнiв 1 класу. Посібник міст |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴







