
НУШ. Зошит-пропис з математики 1 клас
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669250414
- +380 (66) 292-54-64
Посiбник «НУШ. Зошит-пропис з математики 1 клас» призначений учням 1 класу для формування навичок математичних записів та розвитку мисленнєвих операцій. Запропонована в зошиті робота над накресленням цифр відповідає методиці вивчання письму «Єдиним зразкам каліграфічного письма цифр, українських і російських букв та їх з’єднань», затвердженим рішенням Колегії Міністерства освіти і науки України.
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України
Призначений для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, учителів, батьків.
НУШ. Зошит-пропис з математики 1 клас видавництва ПЭТ можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ПЕТ |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-925-041-4 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сметана О.В |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Посiбник «НУШ. Зошит-пропис з математики 1 клас» призначений учням 1 класу для формування навичок математичних записів т |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 45 ₴


