
НУШ. Зошит-шаблон з математики 1 клас
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170927101
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Зошит-шаблон з математики 1 клас
Зошит-шаблон з математики пропонує в цікавій ігровій формі систему вправ з формування графічних навичок дітей в 6-7-річного віку.
Тренувальні вправи та завдання з логічним навантаженням вироблять у першокласників увагу, логічне мислення, творчу уяву, підвищать інтерес до вивчення математики.
Зошит допоможе вчителям початкових класів та батькам при проведенні занять з дітьми.
Схвалено для использование у загальноосвітніх навчальний заклад комісією з педагогіки та методики Початкове навчання Науково-методичної ради по вопросам образования Міністерства освіти и науки України (лист Інституту інноваційніх технологій и змісту освіти Міністерства освіти и науки України)
НУШ. Зошит-шаблон з математики 1 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170927101 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гусельнікова І.А |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | НУШ. Зошит-шаблон з математики 1 клас Зошит-шаблон з математики пропонує в цікавій ігровій формі систему вправ з формува |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 65 ₴


