
НУШ. Математичні прописи 1 клас. Робочий зошит
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170927125
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Математичні прописи 1 клас. Робочий зошит
Прописи допоможуть дитині навчитися каліграфічного письма цифр, сформувати навички усного рахунку, розвинути мислення. Посібник збереже час вчителя, звільняючи його від необхідності записувати в кожній учнівського зошита зразки елементів цифр і самих цифр.
Прописи відповідають чинній програмі, а також дають вчителям і учням простір для творчості.
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.
НУШ. Математичні прописи 1 клас. Робочий зошит видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170927125 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Сухарева Л |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Краткое описание | НУШ. Математичні прописи 1 клас. Робочий зошитПрописи допоможуть дитині навчитися каліграфічного письма цифр, сформувати |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


