
НУШ. Математика: Робочий зошит для 1 класу (частина 4) Гiсь
50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170927279
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Математика: Робочий зошит для 1 класу (частина 4) Гiсь
Робочий зошит складений відповідно до нової програми з математики, поурочно узгоджений з підручником «Математика» для першого класу (авт. О. М. Гісь, І. В. Філяк). Робочий зошит сприяє формуванню загальноосвітніх умінь і навичок учнів, а також призначений для кращого засвоєння ними програмового матеріалу.
Зошит складається з чотирьох частин, містить велику кількість завдань пізнавального та пошукового характеру, що активізує творчі здібності учнів.
Для учнів першого класу закладів загальної середньої освіти, гімназій, а також для вчителів, методистів і батьків.
НУШ. Математика: Робочий зошит для 1 класу (частина 4) Гiсь видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170927279 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гісь О., Філяк І., Зелінська М |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | НУШ. Математика: Робочий зошит для 1 класу (частина 4) ГiсьРобочий зошит складений відповідно до нової програми з матема |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


