
НУШ Усі види тестів УЛА Англійська мова1 клас 96 наліпок
54 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175441084
- +380 (66) 292-54-64
Усі види тестів — Англійська мова. 1 клас
Зміст зошита відповідає Державному стандарту початкової освіти та Типовим освітнім програмам з англійської мови. Різноманітність завдань сприятиме розвитку пізнавальної активності й поповненню англомовного словникового запасу учнів 1 класу.
Видання містить усі види тестів: з одним варіантом відповіді і з відкритою формою відповіді, завдання на відповідність і послідовність, вправи творчого характеру. Така різноманітність видів робіт дозволить повторити, закріпити вивчений матеріал, а також виявити прогалини в знаннях учнів. Книжка стане основою для подальшої роботи із завданнями тестової форми, що значно полегшить у майбутньому підготовку до ДПА та ЗНО.
НУШ Усі види тестів УЛА Англійська мова1 клас 96 наліпок видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441084 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Собчук О. С |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Усі види тестів — Англійська мова. 1 клас Зміст зошита відповідає Державному стандарту початкової освіти та Типовим осв |
| Серия | Усі види тестів |
| Тип | Тести |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 28×21 см |
| Язык | українська, англійська |
- Цена: 54 ₴


