
НУШ Ігровий тренажер УЛА Українська мова 1 клас 60 наліпок
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175441985
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ігровий тренажер — Українська мова. 1 клас
Українську мову можна вивчати розважаючись! Цей тренажер стане в пригоді тим, хто хоче розкрити її секрети, опанувати складні мовні поняття швидко й легко, адже всі завдання створені в ігровому стилі, а яскраві сюжетні ілюстрації не тільки полегшать сприйняття матеріалу, а й будуть своєрідною підказкою для виконання різноманітних вправ.
- Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми молодшого шкільного віку.
НУШ Ігровий тренажер УЛА Українська мова 1 клас 60 наліпок видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441985 |
| Вес | 80 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 19.5 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Ігровий тренажер — Українська мова. 1 класУкраїнську мову можна вивчати розважаючись! Цей тренажер стане в пригоді тим |
| Серия | Ігровий тренажер |
| Тип | навчальний посібник |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 19,5×27 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


