
НУШ. Альбом-посібник Маленький художник. Образотворче мистецтво 1 клас (до підручника Масол)
125 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660733305
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
В посібнику "НУШ. Альбом-посібник Маленький художник. Образотворче мистецтво 1 клас (до підручника Масол)" запропоновано творчі завдання з образотворчого мистецтва, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України до пiдручника Т. Масол за програмами О. Савченко и Р. Шияна для 1 класу, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей і сенсорних здібностей учнів.
Для учнів першого класу, учителів початкових класів, батьків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660733305 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Чернявська Т., Демчак С |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | В посібнику "НУШ. Альбом-посібник Маленький художник. Образотворче мистецтво 1 клас (до підручника Масол)" запропоновано |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴


