
НУШ. Практикум 1 клас. Додавання та віднімання в межах 100
38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669395375
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "Додавання та віднімання в межах 100" містить приклади з додавання та віднімання у межах 20 за програмою Нової української школи:
- цікаві обчислення,
- ігрові вправи,
- логічні завдання,
- геометричний матеріал.
Тренажер допоможе вашій дитині удосконалювати навички з розв'язування різноманітних прикладів та завдань, а батькам книжка стане у нагоді, якщо ви захочете оцінити навчальні досягнення своєї дитини.
Для учнів 1 класу, вчителів початкової школи та батьків.
НУШ. Практикум 1 клас. Додавання та віднімання в межах 100 видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669395375 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Чала О.М |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Посібник "Додавання та віднімання в межах 100" містить приклади з додавання та віднімання у межах 20 за програмою Нової |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Формат, розмір | 200х280 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 38 ₴


