
НУШ. Я досліджую світ 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (до підручника Бібік за Савченко)
75 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660732629
- +380 (66) 292-54-64
Робочий зошит із друкованою основою укладено відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом Савченко О. Я. та підручника Н. Бібік, Г. Бондарчук інтегрованого курсу «Я досліджую світ. 1 клас. Частина 1». Зошит містить завдання для формування предметних компетентностей першокласників, на відтворення та закріплення знань, творчі завдання і практичні роботи.
Зошит "НУШ. Я досліджую світ 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (до підручника Бібік за програмою Савченко)" укладено у двох частинах (1 частина — 1 семестр, друга частина — другий семестр), у кожній із яких запропоновано матеріал до інтеграції наступних освітніх галузей:
- природнича;
- мовно-літературна;
- математична;
- технологічна;
- громадянська та історична;
- соціальна та здоров’язбережувальна.
Запропоновані завдання допоможуть вчителю закріпити отримані учнями знання шляхом виконання цікавих завдань, у яких враховано вікові особливості молодших школярів: ігри, лабіринти, розмальовки тощо. Оскільки даний зошит у повному обсязі доповнює зміст підручникiв, він стане гарним помічником вчителям початкової школи. Вчителі зможуть використовувати даний зошит у навчально-виховному процесі.
Для учнів 1 класу та вчителів початкових класів.
НУШ. Я досліджую світ 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (до підручника Бібік за Савченко) видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660732629 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Жаркова І., Мечник Л |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Робочий зошит із друкованою основою укладено відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 75 ₴


