
НУШ. Математика 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (до підручника Скворцової)
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660734463
- +380 (66) 292-54-64
Зошит "НУШ. Математика 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (до підручника Скворцової)" призначений для індивідуальної, самостійної та колективної роботи учнів на уроках за підручником С. О. Скворцової, О. В. Онопрієнко «Математика. 1 клас».
Зошит відповідає Типовій навчальній програмі МОН України (за редакціею О. Я. Савченко) та підручнику «Математика. 1 клас» (автори С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко). Завдання подані за тематичним принципом, спрямовані на інтегрування навчального матеріалу. Поряд із графічними вправами і завданнями на розвиток обчислюваних навичок дібрано завдання розвивального та логічного характеру. До задач запропоновано малюнки, опорні схеми.
Для учнів 1 класу, вчителів, батьків.
НУШ. Математика 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (до підручника Скворцової) видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660734463 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Цибульська С |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Зошит "НУШ. Математика 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (до підручника Скворцової)" призначений для індивідуальної, само |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 80 ₴


