
НУШ. Робочий зошит з розвитку зв'язного мовлення та читання до букваря Воскресенської. 1 клас Частина 2
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170946829
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"НУШ. Робочий зошит з розвитку зв'язного мовлення та читання до букваря Воскресенської. 1 клас Частина 2" озроблено відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 та букваря Н. О. Воскресенської, І. В. Цепової.
Він складається з двох частин і має чітку структуру, яка охоплює добукварний і букварний періоди навчання грамоти.
Схвалення для використання у закладах загальної середньої освіти підтверджується відповідним листом
НУШ. Робочий зошит з розвитку зв'язного мовлення та читання до букваря Воскресенської. 1 клас Частина 2 видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170946829 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Цепова І.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | "НУШ. Робочий зошит з розвитку зв'язного мовлення та читання до букваря Воскресенської. 1 клас Частина 2" озроблено відп |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


