
НУШ. Зошит для списування 1 клас
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170900562
- +380 (66) 292-54-64
"НУШ. Зошит для списування 1 клас" з друкованого тексту призначена для учнів 1-х класів. Посібник є універсальним, оскільки може бути використано під час роботи з будь-якого з діючих букварів. Завдання представлені в певній послідовності, з поступовим ускладненням від проходження рукописному зразком до списування з друкованого шрифту.
Вправи посібника носять пропедевтичний характер: наведено форми однини і множини, слова з чергуванням приголосних у корені, однокореневі слова і ін. Тексти для списування підібрані від легких - з написання букв, з'єднань і кількістю слів до перевірочних, контрольних.
Схвалення для використання у закладах загальної середньої освіти підтверджується відповідним листом
НУШ. Зошит для списування 1 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170900562 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Назаренко А.А |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | "НУШ. Зошит для списування 1 клас" з друкованого тексту призначена для учнів 1-х класів. Посібник є універсальним, оскіл |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 65 ₴


