
НУШ. Робочий зошит до підручника Большакової (частина 1) Українська мова 1 клас
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170946638
- +380 (66) 292-54-64
Зошит "НУШ. Робочий зошит до підручника Большакової (частина 1) Українська мова 1 клас" відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника Українська мова Буквар авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської.
Видання є складовою навчально-методичного комплекту Українська мова 1 клас, який створено на базі підручника. Посібник складається з двої частин. Перша частина містить матеріали для першого семестру навчання: вправи на формування навички письма друкованих букв і елементів рукописних букв; завдання на розвиток критичного мислення; чек-листи для самоперевірки правильності виконання завдань. Матеріал подано в цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей першокласників. Призначено для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.
Схвалено для використання в закладах загальної середньої освіти підтверджується відповідним листом
НУШ. Робочий зошит до підручника Большакової (частина 1) Українська мова 1 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170946638 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Большакова І. Пристінська М |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Зошит "НУШ. Робочий зошит до підручника Большакової (частина 1) Українська мова 1 клас" відповідає вимогам Типової освіт |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 95 ₴


