
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Математика 1 клас Комплект 2 частини до підручника Листопад
170 ₴
- В наличии
- Код: 123-КП2299
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Дидакта Робочий зошит. Математика 1 клас Комплект 2 частини до підручника Листопад.
Робочий зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та поурочно узгоджено з підручником «Математика» для 1 класу (Наталії Листопад). Посібник складається з двох частин і містить завдання практичного, комунікативного та розвивального характеру. Зошит пропонує три рівні опрацювання навчальних тем, що відображено відповідними умовними позначками. Крім того, низка завдань має додаткові запитання для індивідуальної та парної роботи, які сприяють поглибленому засвоєнню знань.
- Для учнів першого класу закладів загальної середньої освіти, вчителів і батьків.
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Математика 1 клас Комплект 2 частини до підручника Листопад видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Год издания | 2019 |
| Вид переплета | Мягкий |
| ISBN | 123-КП2299 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Моісеєнко С.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1 клас |
| Количество страниц | 64+64 |
| Краткое описание | НУШ Дидакта Робочий зошит. Математика 1 клас Комплект 2 частини до підручника Листопад.Робочий зошит складено відповідно |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 170 ₴


