
НУШ. Математичний тренажер. 1 клас
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-7712-02-1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математичний тренажер містить тренувальні картки, в яких пропонуються завдання на відпрацювання основних умінь і навичок, передбачених програмою з математики. Може використовуватись учителем і для проміжного контролю знань окремих учнів з метою виявлення прогалин у знаннях.
Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
НУШ. Математичний тренажер. 1 клас видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7712-02-1 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 14 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Листопад Н.П |
| Видавництво | Оріон |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Математичний тренажер містить тренувальні картки, в яких пропонуються завдання на відпрацювання основних умінь і навичок |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | офсет |
| Формат, розмір | 145х200 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


