
Математика 1 клас. Зошит практичних завдань
31 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845525
- +380 (66) 292-54-64
Пропонуємо вашій увазі серію "ТРЕНУВАЛОЧКА", яка містить безліч практичних завдань для напрацювання необхідних навичок з математики, англійської та української мов у молодших школярів!
Лінійка з математики допоможе учням розвинути й удосконалити навички письмового додавання та віднімання, множення та ділення, роботи з іменованими числами, розв’язування задач різного типу. Перевірити правильність рішення допоможуть ключі, що знаходяться в кінці кожного зошита.
Посібник "Математика 1 клас. Зошит практичних завдань" допоможе учням 1 класу розвинути й удосконалити навички роботи зі складом числа, табличного додавання й віднімання у межах 100 без преходу через розряд, роботи з розрядними доданками двозначних чисел, а також порівняння чисел і розв’язання простих сюжетних задач. Перевірити правильність виконання завдань допоможуть ключі. Матеріал відповідає освітній програмі з математики для 1–4 класів.
Математика 1 клас. Зошит практичних завдань видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845525 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Клімішена О. А., Даніліна І. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Пропонуємо вашій увазі серію "ТРЕНУВАЛОЧКА", яка містить безліч практичних завдань для напрацювання необхідних навичок з |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська |
- Цена: 31 ₴


