
НУШ. Я досліджую світ 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (до підручника Вашуленко)
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-656-943-5
- +380 (66) 292-54-64
Зошит "НУШ. Я досліджую світ 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (до підручника Вашуленко)" розроблено відповідно до підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти «Я досліджую світ» (автори М. С. Вашуленко, В. Г. Бевз, Т. П. Єресько, О. Г. Трофімова), схвалено для використання комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОНУ (лист ІМЗО від 02.08.2018 № 22.1/12-Г-664).
Зошит складається з двох частин: частина 1 – І семестр навчання, частина 2 – ІІ семестр навчання.
Зошит містить цікаві інтегровані завдання, вправи на дослідження та експериментування, формування й розвиток в учнів логічного мислення; завдання творчого характеру. Завдання мають ігрові моменти, відображають реальні життєві ситуації та заохочують дітей до пізнання та дослідження.
Видання розраховане на вчителів початкових класів, учнів 1 класу та дбайливих батьків.
Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти и науки України
НУШ. Я досліджую світ 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (до підручника Вашуленко) видавництва Освіта-Центр можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-656-943-5 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Єресько Т.П., О.Г. Трофімова |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Зошит "НУШ. Я досліджую світ 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (до підручника Вашуленко)" розроблено відповідно до підруч |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 170х240 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 110 ₴


