
НУШ. Мистецтво 1 клас. Робочий зошит-альбом до підручника Калiнiченко
130 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-983-113-2
- +380 (66) 292-54-64
Робочий зошит-альбом «Мистецтво. Мої перші творчі кроки» схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти комісією дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної ради з питань освіти МОНУ (Лист ІМЗО від 02.07.2018 №22.1/12-Г-467).
Зошит "НУШ. Мистецтво 1 клас. Робочий зошит-альбом до підручника Калiнiченко" містить поурочні розробки, інструкції, шаблони. Зміст завдань налаштований на інтереси і потреби учнів, доцільно встановлює зв’язки з іншими освітніми галузями, відтворює шкільний, природний, народний і державний календарі, місцеві традиції та звичаї. Виконуючи завдання, учні навчаться створювати прості графічні примітиви, зможуть проявити творчіть та фантазію. У зошиті використано репродукції відомих художників та запитання для їх обговорення у форматі фасилітованої дискусії.
Посібник призначений для учнів 1 класу, вчителів початкової школи та небайдужих батьків.
Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти и науки України
НУШ. Мистецтво 1 клас. Робочий зошит-альбом до підручника Калiнiченко видавництва Освіта-Центр можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-983-113-2 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 22 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Калініченко О.В., Аристова С.В., Масол Л.М |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Робочий зошит-альбом «Мистецтво. Мої перші творчі кроки» схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 220х290 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 130 ₴


