
НУШ. Українська мова 1 клас. Післябукварна частина (Захарійчук)
145 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789663496979
- +380 (66) 292-54-64
Навчальний посібник "НУШ. Українська мова 1 клас. Післябукварна частина (Захарійчук)" є логічним продовженням навчального змісту Букваря і спрямована на закріплення орфограм, вивчених у букварний період. З цією метою подаються завдання для списування за зразком, а також вправи з посильним орфографічним навантаженням, творчі завдання, мовні та мовленнєві ігри.
Навчальний зміст Української мови поданий на основі інтеграції з навчальним змістом уроків читання, а також з риторикою, що підсилює комунікативну змістову лінію.
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ДНУ Інституту модернізації змісту освіти від 30.07.2018 № 22-1/12-Г589).
Видання розраховане на вчителів початкових класів, учнів 1 класу та дбайливих батьків.
Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти и науки України
НУШ. Українська мова 1 клас. Післябукварна частина (Захарійчук) видавництва Грамота можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Грамота |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789663496979 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Захарійчук М |
| Видавництво | Грамота |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Навчальний посібник "НУШ. Українська мова 1 клас. Післябукварна частина (Захарійчук)" є логічним продовженням навчальног |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 145 ₴


