
НУШ Творчі долоньки Пiдручники i посiбники Альбом-посібник з образотворчого мистецтва для дітей 7-го року
120 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660739888
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Творчі долоньки Альбом-посібник з образотворчого мистецтва для дітей 7-го року життя.
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання для дітей 7-го року життя відповідно до Базового компонента дошкільної освіти.
- Для дітей 7-го року життя, педагогів ЗДО, батьків..
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660739888 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | альбом-посібник |
| Возраст | 7 рокiв |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Бровченко А., Копитіна Н |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Краткое описание | НУШ Творчі долоньки Альбом-посібник з образотворчого мистецтва для дітей 7-го року життя.В альбомі-посібнику запропонова |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


