
НУШ. Післябукварик 1 клас до букваря Воскресенської
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170956873
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ. Післябукварик 1 клас до букваря Воскресенської" складений до «Букваря» Н. О. Воскресенської, І. В. Цепової відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.
Зошит містить завдання на складання речень за малюнками, складовий і звуковий аналіз слів.
Різноманітні цікаві вправи, пов’язані з читанням і друкуванням окремих букв, складів слів і невеликих речень, складені з урахуванням вікових особливостей шестирічних першокласників. На сторінках посібника розміщено QR-коди, за допомогою яких можна швидко перейти до додаткового матеріалу у вигляді презентацій.
Призначено для організації навчальної діяльності учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти.
НУШ. Післябукварик 1 клас до букваря Воскресенської видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170956873 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Цепова І.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Післябукварик 1 клас до букваря Воскресенської" складений до «Букваря» Н. О. Воскресенської, І. В. Цепово |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 80 ₴


