
НУШ. 1 клас. Мій помічник з математики (комплект у 2 частинах)
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-178-938-7
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"1 клас. Мій помічник з математики (комплект у 2 частинах)" оновлене і доповнене видання до всіх типових освітніх програм і підручників Нової української школи
- диференційовані тренувальні вправи
- різні засоби допомоги
- особистісно орієнтований підхід
НУШ. 1 клас. Мій помічник з математики (комплект у 2 частинах) видавництва Літера можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Літера |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-178-938-7 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Логачевська С.П |
| Видавництво | Літера |
| Количество страниц | 80+80 |
| Краткое описание | "1 клас. Мій помічник з математики (комплект у 2 частинах)" оновлене і доповнене видання до всіх типових освітніх програ |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 165*235 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


