
НУШ. Тренажер з математики Додавання та віднімання в межах 10
50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-925-042-1
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ. Тренажер з математики Додавання та віднімання в межах 10" укладено відповідно до Типових освітніх програм для закладів загальної середньої освіти. Він сприятиме поглибленню знань учнів, закріпленню практичних умінь та навичок, у розвитку їх математичної компетентності. Призначений для вироблення вмінь і навичок учнів під час виконання програмових математичних завдань. Завдання в зошиті дозволять дитині робити обчислення у швидкому темпі. Користуючись сходинками та лінійками оцінювання, учень зможе самостійно оцінювати свою роботу.
Тренажер можна використовувати як під час навчання у класі, так і для самостійних занять удома.
Для учнів 1 класу та вчителів, вихователів груп продовженого дня, батьків.
НУШ. Тренажер з математики Додавання та віднімання в межах 10 видавництва ПЭТ можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ПЕТ |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-925-042-1 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сметана О.В |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Тренажер з математики Додавання та віднімання в межах 10" укладено відповідно до Типових освітніх програм |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | офсет |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 50 ₴


