
Математична розмальовка: Полічи і розмалюй Лисиця
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 2255555500088
- +380 (66) 292-54-64
Засвоєння шкільного курсу математики вимагає розумової напруги учнів. Вчителю важливо застосовувати такі методи і прийоми, які утримували б увагу учнів, порушували цікавість і бажання вчитися. Закріплення і повторення вивченого матеріалу - запорука успішного засвоєння учнями математики
Однак одноманітне обчислення виразів стомлює дітей, викликає байдужість. А вирішення цих самих прикладів у процесі гри стає вже захоплюючою, цікавою діяльністю. Ув'язнені в керівництві "Математична розмальовка: Полічи і розмалюй Лисиця" розмальовки з виразами сприяти формуванню обчислювальних навичок в учнів 1 класу. Завдання підібрані відповідно до програми. Виконуючи їх, кожна дитина зможе проявити мистецькі здібності, а також розвивати дрібні м'язи руки.
Перед виконанням завдань важливо підкреслити дітям, що кожен вибирає собі власні кольору (краще контрастні) і зафарбовує прямокутники у чисел внизу аркуша. Виконавши обчислення виразу, учні розфарбовують частина малюнка з даним виразом. Хоча роботи в учнів вийдуть різними, тому що кожен виконав їх своїми квітами, і вчитель легко перевірить правильність обчислень, адже малюнки побудовані певним чином.
Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, учнів 1 класу та батьків.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Использование | Одноразовое |
| Материал | Бумага |
| Пол | Унисекс |
| Способ раскрашивания | Карандашами |
| Формат | |
| Высота | 1 см |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 18 см |
| Основные | |
| Количество страниц | 16 |
| ISBN | 2255555500088 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Розмальовка |
| Возраст | Для дошкільнят та учнів 1-4 класів |
| Автор | Грицина М |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | Засвоєння шкільного курсу математики вимагає розумової напруги учнів. Вчителю важливо застосовувати такі методи і прийом |
| Язык | українська |
- Цена: 40 ₴


