
НУШ Математика Каліграфічний тренажер
38 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669397379
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Математика Каліграфічний тренажер.
Хочете поступово виробити у маленьких учнів уміння красиво каліграфічно писати? Прагне, щоб такі заняття підвищували інтерес до математики і приносили задоволення? Запропонуйте учням зошит із серії "Каліграфія". У його хитрих малюнках заховані копітку підготовку до написання цифр і знаків. Учням буде цікаво обводити шапочки гномиків чи малювати чудового лебедя, при цьому вони непомітно навчаться писати потрібні елементи.
Ігровий момент зробить навчання цікавим і підвищить емоційний стан учнів.
Зошит надасть істотну допомогу вчителям початкових класів, вихователям і батькам у підготовці учнів.
НУШ Математика Каліграфічний тренажер видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669397379 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16.5 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Заїка А.М., Тарнавська С.С |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | НУШ Математика Каліграфічний тренажер.Хочете поступово виробити у маленьких учнів уміння красиво каліграфічно писати? Пр |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 38 ₴


