
НУШ Українська мова Прописи Каліграфічний тренажер
47 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669397386
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Українська мова Прописи Каліграфічний тренажер.
Ви хочете, щоб навчити дітей писати правильно і акуратно? Придбайте прописи з української мови серії "Каліграфія" і ваша дитина може легко навчитися каліграфічно писати. Ви побачите, що при виконанні цікавих завдань у маленьких учнів поступово виробляться навички письма. Придбавши прописи, ви позбудетеся від проблем з "кривим" почерком ребенка.Занятія вироблять інтерес до листа, а тренувальні вправи в написанні елементів букв в ігровій формі принесуть задоволення дітям. У завданнях з цікавими малюнками прихована копітка підготовка руки до написання елементів букв і з'єднань.
Зошит надасть істотну допомогу батькам і вихователям при підготовці дітей до уроків, а також вчителям початкових класів в роботі на уроках.
НУШ Українська мова Прописи Каліграфічний тренажер видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669397386 |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Безкоровайна Е.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 1 класс |
| Краткое описание | НУШ Українська мова Прописи Каліграфічний тренажер.Ви хочете, щоб навчити дітей писати правильно і акуратно? Придбайте п |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 47 ₴


