
Ігрові завдання з наліпкама УЛА Читання 1 клас
31 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-284-774-1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ігрові завдання з наліпками — Читання. 1 клас
Видання охоплює матеріал 1 класу з предмета «Навчання грамоті» і відповідає вимогам освітніх програм мовно-літературної галузі Нової української школи. Ігрова форма завдань, 100 наліпок і яскраві ілюстрації допоможуть легко сформувати ключові компетентності дитини та закріпити набуті в школі знання.
Книжка стане в пригоді молодшим школярам, їхнім батькам і вчителям перших класів.
Ігрові завдання з наліпкама УЛА Читання 1 клас видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-284-774-1 |
| Вес | 40 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16.5 см |
| Ширина | 23.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю.О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Ігрові завдання з наліпками — Читання. 1 класВидання охоплює матеріал 1 класу з предмета «Навчання грамоті» і відповідає |
| Серия | Ігрові завдання з наліпками |
| Тип | навчальний посібник |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 31 ₴


