
Грайливі завдання АССА Українська мова 1 клас
115 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177670758
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Грайливі завдання АССА Українська мова 1 клас.
Усі необхідні теми з предмета в ігрових завданнях!
Із зошитом «Грайливі завдання» першокласник точно не занудьгує, повторюючи матеріал або вивчаючи нові теми з української мови. Усе тому, що всередині на нього чекають:
1: багато сторінок із прописами;
2: купа ігрових завдань для зацікавлення: кросворди, ребуси, розмальовки;
3: основні правила, подані стисло та зрозуміло;
4: тренувальні вправи на відпрацювання кожної теми.
Приємним доповненням до завдань стануть яскраві наліпки.
Теми зошита відповідають навчальним програмам «Нової української школи». Зошит можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома..
Грайливі завдання АССА Українська мова 1 клас видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177670758 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Курганова Н.В |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Грайливі завдання АССА Українська мова 1 клас.Усі необхідні теми з предмета в ігрових завданнях!Із зошитом «Грайливі за |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | обучающее пособие с наклейками |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 115 ₴


