
НУШ Прописи-шаблони АССА Від літер до речень 1 клас Альона Пуляєва
120 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177670420
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Прописи-шаблони. Від літер до речень 1 клас Альона Пуляєва.
Прописи-шаблони допоможуть першокласникам не тільки навчитися писати маленькі та великі літери, а й з'єднувати їх у слова і речення!
Вони мають безліч переваг, щоб стати незамінним помічником, адже:
- на кожній сторінці є пам’ятки з написання та з'єднання літер: дитина матиме приклад перед очима;
- завдання розміщені за принципом «від простого до складного»: школяр покроково вчитиметься писати літери;
- зразки написання літер з обох сторін: дитині не буде важко, якщо вона шульга;
- нижні рядки виділені іншим кольором: дитина легко зорієнтується;
- зручний формат зошита.
А за QR-кодами можна завантажити ще більше додаткових шаблонів прописів.
НУШ Прописи-шаблони АССА Від літер до речень 1 клас Альона Пуляєва видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177670420 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Альона Пуляєва |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | НУШ Прописи-шаблони. Від літер до речень 1 клас Альона Пуляєва.Прописи-шаблони допоможуть першокласникам не тільки навчи |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Прописи |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


