
НУШ Цікаве навчання АССА Математика 1 клас Наталія Мусієнко
115 ₴
- В наличии
- Код: 9786177995028
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Цікаве навчання. Математика. 1 клас | Наталія Мусієнко
ВІДПОВІДАЄ КОНЦЕПЦІЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ТА СУЧАСНИМ ВИМОГАМ.
Непосидючі герої зошита — миша та жирафа — не можуть ні дня без пригод. Вони пізнають світ і разом з тим навчаються. Із веселими друзями ваш школяр швидко та залюбки оновить у пам'яті шкільну програму та опанує нові знання. Миша та жирафа надаватимуть йому підказки з найважливіших та найскладніших питань і доступно пояснюватимуть нові теми. Посібник містить усі необхідні теми з предмета в ігрових завданнях, завдяки чому ваш школяр точно не занудьгує.
"Цікаве навчання" — це:
- 48 яскравих сторінок пізнавальних завдань,
- нові знання,
- легкий спосіб подачі матеріалу.
Чому варто придбати:
Посібник охоплює всі необхідні теми та методичні рекомендації, згідно з програмою НУШ. Вправи спрямовані на відпрацювання та закріплення набутих під час навчання навичок. У зошитах цієї серії застосований ігровий підхід до навчання: школярик буде одночасно відпрацьовувати теми зі шкільної програми та малювувати, шукати вихід з лабірінту, розгадувати логічні загадки та шифрувальники.
НУШ Цікаве навчання АССА Математика 1 клас Наталія Мусієнко видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177995028 |
| Вес | 130 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Наталія Мусієнко |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Наталія МусієнкоВІДПОВІДАЄ КОНЦЕПЦІЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ТА СУЧАСНИМ ВИМОГ, НУШ Цікаве навчання. Математика. 1 клас |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х275 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 115 ₴


