
НУШ Посібник для вчителя Основа Збірник текстових задач з математики 1–2 класи
85 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170039897
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Посібник для вчителя. Збірник текстових задач з математики. 1–2 класи. НУР043.
Посібник містить основні види текстових задач, передбачені програмою Нової української школи з математики для учнів 1–2-х класів.
У збірнику подано пояснення, зразки оформлення, алгоритми розв’язання, що надає учням можливість опанувати навички правильного розв’язання і необхідного тренінгу, а також застосувати у повсякденному житті набуті математичні знання та вміння.
Посібник допоможе вчителеві дібрати матеріал до уроків та додаткових занять. Буде корисним учням 1–2-х класів для самостійної роботи, для подолання труднощів у розв’язанні текстових задач різних видів, для тренування і практичного відпрацювання вміння розв’язувати задачі на уроках і вдома.
НУШ Посібник для вчителя Основа Збірник текстових задач з математики 1–2 класи видавництва Основа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Основа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170039897 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 160 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 14.5 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Лисак Н.В. Машкина Л.М |
| Видавництво | Основа |
| Возраст | 1-2 клас |
| Краткое описание | НУШ. Посібник для вчителя. Збірник текстових задач з математики. 1–2 класи. НУР043.Посібник містить основні види текстов |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 145х210 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 85 ₴


