
НУШ Посібник для вчителя Основа Навчаємо писати перекази 1–4 класи
90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170039965
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Посібник для вчителя. Навчаємо писати перекази. 1–4 класи. НУР057.
Робота над переказами має важливе значення у навчально-виховному процесі, як розвивальна форма усного й писемного мовлення. У посібнику наведено тексти переказів до 55 тем для 1-4-х класів НУШ, запитання до них, орієнтовні плани, а також вправи, спрямовані на вироблення граматичних навичок: дитина знаходить і виправляє різні лексичні та синтаксичні помилки.
Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей уміння вільно висловлювати свої думки, розширенню словникового запасу, розвитку зв’язного письмового мовлення та правопису, а також уяви, фантазії та творчих літературних здібностей.
Наведені теми можуть бути практичним конспектом сучасного уроку, розробленого за концепцією НУШ.
- Призначено для вчителів початкових класів, учнів 1–4-х класів та їхніх батьків.
НУШ Посібник для вчителя Основа Навчаємо писати перекази 1–4 класи видавництва Основа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Основа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170039965 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 112 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 14.5 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Резнікова О.М. Шелкова Л.М |
| Видавництво | Основа |
| Возраст | 1-4 класи |
| Краткое описание | НУШ. Посібник для вчителя. Навчаємо писати перекази. 1–4 класи. НУР057.Робота над переказами має важливе значення у навч |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 145х210 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 90 ₴


