
НУШ Щоденник вражень першокласника/першокласниці Пiдручники i посiбники
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660738089
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Щоденник вражень першокласника/першокласниці.
Зошит дозволяє дитині вільно викладати свої думки, фіксувати емоції та мрії, невербально ділитися своїми переживаннями, розвивати творчі здібності, систематизувати інформацію, аналізувати, мислити не шаблонно.
- Для учнів першого класу.
НУШ Щоденник вражень першокласника/першокласниці Пiдручники i посiбники видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660738089 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ірина Вінніцка |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | НУШ Щоденник вражень першокласника/першокласниці.Зошит дозволяє дитині вільно викладати свої думки, фіксувати емоції та |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Посiбник для учня |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


