
НУШ Книжка для читання англійською мовою Пiдручники i посiбники Reading for Champions 1 клас
70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660738423
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Reading for Champions. Книжка для читання англійською мовою. 1 клас.
Посібник укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ, затверджених МОН України. Видання містить завдання для формування навичок читання англійською мовою на початковому рівні та для збагачення лексичного запасу школярів. Книжка яскраво ілюстрована, містить наліпки та грамоту.
- Для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти та вчителів англійської мови.
НУШ Книжка для читання англійською мовою Пiдручники i посiбники Reading for Champions 1 клас видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660738423 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Павловська І., Прокопів А |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | НУШ Reading for Champions. Книжка для читання англійською мовою. 1 клас.Посібник укладено відповідно до Типових освітніх |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Посiбник для учня |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | Английский |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


