
НУШ Домашні прописи Весна з англійської мови з калькою 1 клас
70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-686-547-6
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Домашні прописи з англійської мови з калькою. 1 клас.
Пропонований зошит розроблений допомогти учням першого класу вивчити англійський алфавіт і навчитися писати літери. Посібник містить зразок написання кожної літери, що супроводжується стрілочками, які вказують, звідки починати, як писати і де закінчувати. Кожна літера, велика і мала, подана пунктірним шрифтом, що допоможе учневі сформувати навичку письма. У зошиті дібрані цікаві й різноманітні завдання, що допомагають краще запам’ятовувати літеру, її написання, збагачувати словниковий запас. Урізноманітнюють зошит завдання з калькою.
Посібник укладено для формування в учнів компетентностей та з урахуванням інтегрованного підходу, що відповідає вимогам НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ.
- Зошит розроблено для учнів 1 класу та вчителів з англійської мови в початковій школі.
НУШ Домашні прописи Весна з англійської мови з калькою 1 клас видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-547-6 |
| Вес | 40 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Английский |
| Формат | |
| Длина | 16.5 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Тучина Н.В |
| Видавництво | Весна |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | НУШ. Домашні прописи з англійської мови з калькою. 1 клас.Пропонований зошит розроблений допомогти учням першого класу в |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х208 мм |
| Язык | українська, англійська |
- Цена: 70 ₴


